یک پدیده‌ی بسیار جالبی کشف کردم! البته من که کشف نکردم، بود! ولی من برای خودم کشفش کردم!

کتاب صوتی! چند هفته پیش به ذهنم رسید یه سری از این کتاب‌های صوتی، اون‌هایی که می‌شناختم و دوست داشتم بخونم، رو دانلود کنم بریزم روی فلشم و تو ماشین که میرم و میام، مسیر طولانیه و ترافیکه گوش بدم. و بسسسسسی مشعوفم از این‌که این تصمیم رو گرفتم! هم در عرض دو هفته، کللللی از داستان‌ها و رمان‌هایی که سال‌های سال دنبال فرصت مناسب دست‌نیافتنی برای خوندنشون بودم رو گوش کردم، هم دیگه اعصابم از ترافیک خورد نمی‌شه و زیاد و طولانی بودن مسیر رو اصلاً نمی‌فهمم، هم این‌که یه خاصیتی داره و از دست برنامه‌های به درد نخور رادیو و آهنگ‌های تکراری گوش کردن خلاص شدم!

یه خوبی دیگه‌ش هم اینه که نسخه‌ی سانسور نشده‌ی کتاب‌ها خونده شده، البته تو اینایی که من تا حالا گوش کردم.

اگه می‌خواستم انقدر منتظر بمونم تا یه روزی، روزگاری، معجزه بشه وقت کنم بشینم این کتاب‌ها رو بخونم احتمالاً به پیری‌م می‌رسید ولی حالا، تو دو هفته‌ی پیش سه تا از اون رمان‌ها رو خوندم.

/ 7 نظر / 235 بازدید
بهار

چه عالی!اسم کتاب هایی رو که خوندی بگو

مجيد

حيف كه من تا تو مترو ميشينم خوابم ميبره

خانوم شمعدانی

:))))))))) یه چی بگم؟! وقتی پستت رو خوندم، بعد رفتم تو اون وبلاگ کتابهای صوتی و داشتم اسم کتابا رو میدیدم... شروع کردم با خودم حدس زدن که هانیه کدوم یکی از اینا رو گوش داده یعنی؟! بعد میدونی حدس هام به ترتیب چی بودن؟! آناکارنینا، جاناتان مرغ دریایی، دلبرکان غمگین من!!! :))))))) :*

گوجه سبز

اصولا که کاری شایسته است و فعلی‌ست بایسته تر. بسیار بر دوستان و خویشان و آشنایان توصیه می‌کنم هم خیر در آن است و هم بسیار با کلاس! پیگیری کنید خرسند خواهید شد :)

آلوچه

نیستی؟!!!

مهدی محمدی

فکر جالبیه [گل][گل]